Főmenü

180.786
MW
Adó 1%-nak felajánlása
Gyermekvédelmi rendszer online környezetben
Aktuális étlap
Energetikai korszerűsítés
Bemutatkozó videó
TAMOP 2.2.3
TIOP 1.1.1-07/1-2008-0226
Informatika verseny
Magyar Posta
Új OKJ
NAVA
Ökoiskola
Oktatási Hivatal
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Commenius program
`Törd a fejed` matematika vetélkedő
`Törd a fejed` matematika vetélkedő
2019. október 23-i ünnepi müsor
2019. október 23-i ünnepi müsor
Pályaválasztási börze 2019´
Pályaválasztási börze 2019´
Pályaválasztási tájékoztató az általános iskolában
Pályaválasztási tájékoztató az általános iskolában
Gólyahét 2019´
Gólyahét 2019´
Gólyatábor 2019`
Gólyatábor 2019`
Érettségi vizsga 2019.06.19.
Érettségi vizsga 2019.06.19.
Érettségi vizsga 2019.06.20.
Érettségi vizsga 2019.06.20.
Érettségi vizsga 2019.06.18.
Érettségi vizsga 2019.06.18.
Érettségi vizsga 2019.06.17.
Érettségi vizsga 2019.06.17.
Ugrás a menüsorra
2019. december 12.
Gabriella
Felvételi jegyzék 2007/2008
2007.04.20.
Kommentek

A gimnáziumi és szakközépiskolai osztályokba
pótjelentkezési
lehetőség van,
kérjük az érdeklődők jelentkezzenek a
62-259228-s telefonszámon,
vagy az
info@afg.sulinet.hu
címen.

Felvételi jegyzék

4 évfolyamos gimnázium, emelt angol,
informatika szakmacsoport

Gazdasági szakközépiskola

Sorrend Név vagy jelige   Sorrend Név vagy jelige
1. BAHAMA

emelt angol

1. Bagi Petra
2. Csáki Alexander

informatika

2. Banga Zsuzsanna Erika
3. Fekete Roland

informatika

3. Farkas Dóra
4. Gémes Zsolt

gimnázium

4. Gémes József
5. György Dénes

informatika

5. Krekuska Csilla
6. Hell Brigitta

gimnázium

6. Máté Alexandra
7. Horváth Zsikó Katalin

gimnázium

7. Merész Szilvia
8. Király Dániel

gimnázium

8. Mihály Ádám
9. Lengyel Georgina

gimnázium

9. Rigó Renáta
10. Nagymihály József

informatika

10. Rostás László
11. Nagymihály Patrícia

emelt angol

11. Sisák Izabella
12. Rényi János

informatika

12. Szögi Edina
13. Rousseau-Piot Yentl

emelt angol

13. Sztojcsovics Nóra
14. Sajti Lilla Tímea

informatika

14. Tóth Bettina
15. Sebők Gábor

emelt angol

15. Tóth Hajnalka
16. Sutka Dávid József

gimnázium

16. Tóth Martin
17. Szabó Barbara

gimnázium

17. Túri Tamás
18. Szombathelyi Zoltán

informatika

18. Varga Andrea
19. Tari Andor

gimnázium

19. Virág Zoltán
20. Tóth Mercédesz

gimnázium

20. Zádori Illés
21. Zónai Tamás András

gimnázium

   
22. Zsemberi Tamás

informatika

   
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az afg.hu nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák!